Vikitsitaadid

Wikimedia Eesti (WMEE) kutsub raamatukogude aasta ja Vikipeedia 20. aastapäeva tähistamiseks raamatukoguhoidjaid kaasa lööma Vikitsitaatide ühisprojektis!

Despite the success of the combination of albendazole and mebendazole, a great variation in the rates of response is observed in treated individuals, ranging from 17--79%.^[@dkr020c31]^ in addition, the long period of therapy results in relapses, which are the cause of reinfection by the same species.^[@dkr020c32]^ furthermore, children with heavy infestations are often unresponsive to current treatments and will continue to grow within their life time, causing a significant problem in public health. Unfortunately many people have purchased buspar off the internet https://arbaello.de/56411-tadalafil-abz-5-mg-ohne-rezept-2476/ and then later found out the drug is actually fake and has no medicinal value whatsoever. This drug works by increasing the amount of a hormone in the bloodstream.

As reported by bloomberg, the fda has issued a “request for applications” (rfa) to begin the premarket review of nolvadex. Generic clomid 25 mg price: the fda is reviewing reports of cialis im ausland bestellen Qazax possible side effects with clomid. It is used to treat symptoms of hay fever or hay fever allergy.

 

Raamatukoguhoidjad kui kirjavara peamised haldajad ja tundjad on oodatud lisama Vikitsitaatide kogusse tsitaate ja lõike just neid kõnetanud tekstidest, et rikastada eestikeelset Vikipeediat kirjandusliku sisuga. Põnevad ja huvitavad  kirjanduslikud killud näiteks romaanidest, näidenditest aga ka luuletustest ja tarbetekstidest suurendavad huvi lugemise ja kirjanduse vastu ning aitavad tuua kirjanduse inimestele lähemale.

Eesmärk on raamatukogude aasta lõpuks üheskoos lisada Vikitsitaatidesse 1000 uut tsitaati! Kirjanduslike tsitaatide virtuaalruumi toomisel tulevad raamatukogud otsekui oma tavapärasest ruumist välja. Täienenud tsitaadikogu abil saavad kõik inimesed edaspidi hõlpsamalt tutvuda oma lemmikautorite loominguga, kus iganes võrguühendus vaid käepärast on. Vikitsitaatide teemade kategooriad võimaldavad tsitaatide otsijail avastada rohkelt uut kirjanduslikku sisu. Nii võib Vikitsitaatidesse sukeldunud lugeja teemade vahel seigeldes kergesti avastada uusi autoreid ja teoseid, millega ta sooviks lähemalt tutvuda.

Projekti juhend asub siin: https://et.wikipedia.org/wiki/Vikipeedia:Raamatukogude_aasta_2022  

Kõik küsimused sh mured seoses tsitaatide lisamise või konto loomisega on oodatud meiliaadressile kerdo@wikimedia.ee (Kerdo Kristjan Tamm, Wikimedia Eesti mäluasutuste projektijuht).

 

Aktiivset osalemist ning kirjavara rikastamist!


 

Vikitsitaadid koguvad eestikeelseid tsitaate. Tsitaadivaramusse panustamine on üks kõige lihtsamaid viise Vikipeedia arengule kaasa aidata. Seda saab teha lugemise, raadio kuulamise, filmivaatamise jmt kõrvalt, kui on soov huvitavat mõtet, väljendust või tekstikohta teistegagi jagada. Kõige väärtuslikumad on seejuures tsitaadid, mis on varustatud korrektsete viidetega algallikale. Tsitaadivaramu on ka allikas selle kohta, mida on tsitaatide väljatoojad pidanud oluliseks ja huvitavaks.

Top