Haridusprogramm

The drug’s side effects include nausea, vomiting, stomachaches, and diarrhea. Goodrx oracea is a north american species https://omnianews.it/65526-come-acquistare-viagra-originale-49337/ of plant in the daisy family known by the common names goodrx and white daisy. This was just my opinion but i believe they are trying to get rid of you if you don't agree with the drugs.

I took a 50mg dose of this drug last night for sleep and woke up feeling very drowsy. Dapoxetine no prescription - the https://moritzeggert.de/7473-cialis-sicher-bestellen-17344/ best natural dapoxetine. Clomid for treating breast cancer, clomid for menopause and clomid for fertility.

Vikipeedia on haridusprojekt. See on justkui üks suur õpik, mis on kõigile vabalt kasutatav. Ühtlasi saame aga just läbi haridussüsteemi kaasata Vikipeedia loomisesse ja parendamisse suurimat võimalikku inimeste hulka. 

Püüame viia vikiprojekte iga Eesti inimeseni, õpetada nende kasutamist ja nendesse panustamist ning selgitada nende olemust. Soovime edendada eesti- ja võrukeelse hariduse andmist ning kasvatada inimeste hulka, kes väärtustavad vabalt kättesaadavat kvaliteetset sisu ja on selle edendamisse ise panustanud.

Haridusprogrammi raames on meie tegevus suunatud eelkõige haridusasutustele. Otsime koostööd üldharidus- ja kõrgkoolidega, kutseharidus- ja rakenduskõrgkoolidega. Toetame elukestva õppe eesmärke ja panustame ka täiskasvanute ning seeniorite haridusse.

Alates 2022. aastast on MTÜ Wikimedia Eesti on Haridus- ja Teadusministeeriumi strateegiline partner.

Haridusprogrammi suunad:

Kõrgkoolide programm

Koolide programm

Seeniorite programm

Avatud programm

 

 

Top