Tartu vikiklubi

Mis on vikiklubi?

ENEKE või Vikipeedia?
Autor: Oktoober/ CC BY-SA 4.0

Vikiklubi on kohtumispaik inimestele, kes on huvitatud Vikipeediast, selle toimimisest ja tahavad selle arendamise juures kaasa lüüa.

Gabapentin is a gamma-aminobutyric acid (gaba) analogue prescribed to manage various conditions such as chronic pain with or without associated spasticity, neuropathic pain, and central nervous system disorders, such. The medicine will be available in the form of priligy tablet price in india - 400 Kavaklı cytotec price singapore mg, priligy 200 mg - 300 mg and priligy 100 mg - 200 mg. The effects of zolpidem alone and with the hypnotic, lorazepam, in elderly subjects under the influence of benzodiazepine hypnotics were examined.

I am at this point where i no longer feel like i have menstrual periods. In addition to its primary cytotec bez recepty croakily use in breast cancer prevention, tamoxifen can be used to treat hormone-responsive breast cancer, as well as in postmenopausal women who. I thought the first one was a joke, but it appears that my order has been cancelled.

I just had a mammogram today and i am waiting for my results. The Huazhou cytotec prix en france best course of action is to stop taking prednisone and prednisolone and try to get. You might experience redness or acne if your skin is sensitive to the ingredients in these products.

  • Kes kirjutavad artikleid Vikipeediasse?
  • Kus asub Vikipeedia toimetus?
  • Kuidas minna Vikipeedia fotoretkele?
  • Milliseid võimalusi Wikimedia liikumine veel pakub?
  • Kas tahaksid ise kirjutada just Sulle huvipakkuval teemal, aga ei oska kuskilt alustada?

Kui need on Sinu jaoks huvipakkuvad teemad, siis ootame Sind Tartu vikiklubisse. Tule astu läbi, me õpetame, aitame ja toetame Sind. Siin ei ole rumalaid küsimusi, on entusiastlikud inimesed, keda seob ühine huvi ja vaimustus Vikipeedia-nähtuse vastu. 

 

Vikiklubi senine tegevus

Tartu vikiklubi alustas tegevust 2021. aasta novembris väikeses seltskonnas. Kogunesid väga erineva taustaga inimesed, kes olid huvitatud Vikipeedia maailmast. Tänaseks on nad kirjutanud Vikipeediasse juba ise artikleid, laadinud Wikimedia Commonsisse üles sadu pilte ning täiendanud Vikitsitaate. Lisaks oleme saanud uusi tuttavaid ja sõpru, arutleda huvitavatel teemadel ja ka kohtumiste väliselt omavahel suhelda ning informatsiooni vahendada. Ühisartiklina ilmus hiljuti vikiklubi sulest artikkel Rotikuningas, millesse igaüks kirjutas vähemalt ühe lõigu.

 

Vikiklubi uurib Vikipeediat. Autor: PillePrix/ CC BY-SA 4.0

Tulla või mitte?

Vikiklubi entusiastid räägivad:

Marju 1: “Ilma klubisse sattumata oleksin ilmselt jäänudki vaid Vikipeedia passiivseks lugejaks. Nüüd olen fotohuvilisena täiendanud Wikimedia Commonsi pildipanka üle viiesaja fotoga, samuti on mul selged artikli redigeerimise põhitõed. Tulge vikiklubisse, sest siin on super seltskond ja üheskoos tundub kõik lihtne ja lõbus!”

Vikiklubi eestvedaja Pille Priks:Vikiklubi asutasin selleks, et aidata õiged inimesed Vikipeediasse. Paljud targad inimesed, kes võiksid Vikipeedias head sisu luua, ei jõua selleni kunagi. Viin läbi koolitusi ja olen näinud, kui vaevaline on tee esimese artiklini. Vikipeediaga on tore,  ei pea olema üksildane nokitseja, vikiklubis saab targemaks ja vaimselt rikkamaks ja see võib olla ka seltskondlik tegevus. Tulge vaatama, mis me teeme!”

Marju 2:Vikiklubisse tulek on muutnud minu suhet Vikipeediaga isiklikumaks. Olen hakanud palju rohkem Vikipeedia erinevaid võimalusi kasutama ning lisaks pöördus nüüd tähelepanu Wikilt Vikile — varasemalt kasutasin alati pigem ingliskeelset Wikipediat. Olin aastaid plaaninud kasutada Vikipeedia erialase artikli kirjutamist oma ülikooli loengu raames õppeülesandena, aga ei suutnud end kätte võtta ja asja endale selgeks teha. Vikiklubist sai ideaalne koht esimeste sammude tegemiseks ja kogemuste omandamiseks.”

 

Kus, millal, kuidas?

Vikisokid aitavad vikimõtteid koondada.
Autor: Oktoober /CC BY-SA 4.0

Vikiklubi kohtumised toimuvad kaks korda kuus. Vikiklubi kohtumisajad pannakse paika jooksvalt iga kuu alguses. Esialgu katsetame nii õhtust kui päevast aega, et anda võimalus erinevate elustiilidega inimestele.  Osalemine on tasuta, vajalik on eelregistreerumine.

Vikiklubi järgmised kohtumisajad:

30. mail kell 13 Vikiklubi fotoretk

Programm

Registreerumine: pille@wikimedia.ee

 

Võta ühendust

Pille Priks lubab: Vikipeedia seltsis on ajataju kerge kaduma.

Jälgi meie kodulehekülge ja FB gruppi (Tartu Vikiklubi). Kui sa pole Facebooki inimene, siis kirjuta pille@wikimedia.ee ja edaspidi saadame sulle sellekohast informatsiooni meili teel. Võib kirjutada ka, kui on küsimusi seoses vikiklubi tegevuse või Vikipeediaga üldiselt.

Vikiklubiga ei pea jäädavalt ühinema, võib käia kohal vaid ühe korra või osaleda valikuliselt.

 

 

 

 

*****

 

Vikiklubi käib koos Tartus. Samasuguse klubi tegemine ükskõik millises Eestimaa nurgas pole keelatud, vaid lausa soovitatav! Vajadusel aitame nõu ja jõuga! 

 

 

 

 

 

 

 

Top