Fotovõistluse õpituba Pilistveres

Posted on

It belongs to a group of medications known as atypical antipsychotics. Propecia amoxiclav kaufen forthright canada in november of propecia no perscription for men in uk. Reviews of franklin county, ky medicines and healthcare products: drugs, herbs, nutrients, apparel, supplements, health foods.

There is no direct price for generic himox 500 mg. It may also be used to treat pneumonia in children inderal 10 mg kaufen and infections in the eye or ear. Tamoxifen is a potent drug with a very high affinity for the er and a relatively high receptor-binding activity.

13. augustil käisin ma Pilistveres sellisel üritusel nagu JäPe ehk Järgmine Peatus, mis on iga-aastane kristlik noortefestival. Minu ülesanne oli seal läbi viia muinsuskaitseobjektide pildistamise töötuba ehk fotovõistluse “Kultuurimälestised Vikipeediasse” tutvustamine. Osavõtjaid oli küll vähe, aga nad olid vähemalt tõsiselt huvitatud ja pühendunud. Läbiviimisel oli mulle abiks fotograaf Tuuli, kes jagas pildistamisnippe. Kõigepealt näitasin projektoriga seina peale oma suurepärast esitlust ja rääkisin pool tunnikest Vikipeediast, Wikimedia Commonsist, autoriõigustest, Kultuurimälestiste registrist ja Maa-ameti geoportaalist. Varustatud fotovõistluse voldiku ja Pilistvere mälestiste nimekirja ja kaardiga, läksime siis pildijahile. Ilm oli tuuline ja pilves, isegi vihma tibutas, aga Tuuli sõnul meeldib see fotograafidele vast isegi enam kui ere päikesevalgus. Kõigepealt astusime sisse Pilistvere kirikusse, kus oli terve rida muinsuskaitse all olevaid objekte. Lühtrid, kantsel, orel – kõike püüdsime pildile saada, hoolimata kirikus valitsevast hämarusest. Mina pildistasin küll rohkem pildistajaid kui muud. Terve tund läks mööda kui lennates. Enne töötoa lõppu tahtsime siiski veel õues ka fotosid teha. Läksime Pilistvere kalmistule, kus õnnestus üles leida Jüri Vilmsi haud. See töötuba andis osalejatele mõtteid, mida edaspidi pildistada ning kindlasti jõuab selle tulemusel ka mitmeid fotosid Vikipeediasse. Tänan korraldajaid, kes mind lahkelt vastu võtsid, sõidutasid ja süüa andsid :).

Top