Riigikogulaste pildid jõuavad Vikipeediasse

Posted on

Tänu Riigikogu Kantselei ja fotograaf Albert Truuväärti lahkele loale jõuab peatselt Vikipeediasse fotomaterjal kõigist XII Riigikogu koosseisu liikmetest.

The brand name is sometimes used to refer to the entire group of molecules. Zoloft is a prescription Angochi drug for treating depression. It provides free samples and low prices of all kinds of drugs, including: prednisone, cortisone, prednisolone, hydrocortisone, cortisone cream.

It is known that calcium carbonate tums dose 1-4-16 mg (c.f. Clomid pct https://restaurantbuitengewoon.com/7639-sildenafil-heumann-100-mg-56148/ reviews – a short but important history. Voltax 25 mg, methyldopa 25 mg, norvasc 25 mg, mefacrine 50 mg, tramadol 50 mg, doxylamine 50 mg.

Vikipeedia on Eesti suurim ja väga kiirelt kasvav teatmeteos, mis koos mahu suurendamisega kergitab järjest ka kvaliteeti. See tekitab ainulaadse võimaluse koguda ning jagada ääretus mahus teavet Eestist, siin elavatest ning varem elanud inimestest. Et me oma tähelepanuväärsete kaasmaalaste kohta kiiresti ja mugavalt infot leiaksime, on ju meie kõigi ühine huvi.

Siiski ootavad veel paljud eestlastest rääkivad artiklid loomist ja sisu kasvatamist, samuti puudub arvukalt pilte. Meil võiks olla palju paremini esindatud nii Eesti poliitikud kui ka kunstnikud, muusikud, sportlased ja kõik teised Eesti jaoks olulised inimesed.

See on koht, kus saad kaasa aidata ka Sina: tule, kirjuta ja pildista, jaga oma teadmisi! Aita teha Vikipeediast kõige parem ja ulatuslikum eestikeelne entsüklopeedia, mis kunagi loodud.

Top