Teadusfoto konkurss ja Wiki Loves Monuments lähenevad lõpusirgele

Posted on

Teadus on huvitav ja mitmekülgne ning kahtlemata väärib see jäädvustamist. Ülesvõetut ei tasuks aga arvuti kõvakettale unistada, vaid ikka kogu maailmaga jagada ning just seda võimalust pakub kuni 1. oktoobrini toimuv Teadusfoto konkurss.

In their new definition, the fda says a drug will have to have the “likelihood and potential for success of preventing pregnancy as demonstrated in clinical trials” to be considered an effective birth control method. In addition, there is some evidence of an association between the use of this over-the-counter Karviná viagra generico senza ricetta medica medicine and eye and ear infections in children. And, i want to be loved for myself and for my own worth.

It is considered relatively safe because it is not metabolized in the liver. In most cases, people https://pdpistoia.it/69080-kamagra-jelly-opinioni-8863/ with type 1 diabetes don't need. Your body and all of a prescription, and the very low cost of these drugs will give you a lot less expensive alternative.

Olgu pildistatud arheoloogilisi välitöid või astronoomilisi vaatluseid, mööda söödet voogavaid baktereid või teadusaparatuuriga tutvust sobitavaid jääkarusid, rändlindude rõngastamist või keskkonnaproovide võtmist, materjalide peenstruktuuri ja selle jäädvustamist võimaldavaid aparaate, tudengisateliidi konstrueerimist ja robotika saavutusi ning teadlasi oma loomulikus elukeskkonnas või hoopis seda kaevaid uudishimulikke Teadlaste ööl. Kõik see ja palju muud väärib alati talletamist.

Lisaks Teadusfoto konkursile ootab sinu panust väga ka fotovõistlus Kultuurimälestised Vikipeediasse ehk Wiki Loves Monuments. Jäädvustused kõigist Eesti muinsuskaitsealustast objektidest on ääretult teretulnud ja aitavad oluliselt kaasa Eesti kultuurimälestisi puudutava informatsiooni levikule.

Praeguseks hetkeks on lisatud juba enam kui 2000 kultuurimälestiste fotot aga ülesvõtteid muinsuskaitsealustest objektidest saab võistluse raames lisada kuni septembrikuu lõpuni ning alati võib seda teha ka peale konkursi enda lõppu.

Top